stopfalszerzom

Cenzura w Niemczech. Prawda o hordach gwałcicieli - mową nienawiści

"Niemiecka polityk Beatrix von Storch po swoim szczerym wpisie w mediach społecznościowych może mieć bardzo poważne problemy. Jeśli jej wypowiedź o „barbarzyńskich, muzułmańskich hordach gwałcicieli” zostanie zaklasyfikowana jako „mowa nienawiści”, grozić jej będzie do 3 lat więzienia.

Niemiecka policja otrzymała kilkaset zgłoszeń dotyczących wpisu von Storch. Funkcjonariusze sprawdzają teraz czy wiceprzewodnicząca Alternatywy dla Niemiec dopuściła się „mowy nienawiści”."

tagi: mowa nienawiści  cenzura w niemczech  hordy gwałcicieli  brbarzyństwo

stopfalszerzom
2 stycznia 2018 20:51

Komentarze:

Trzy-Krainy @stopfalszerzom
2 stycznia 2018 22:10

Dzisiaj czytałem życiorys (fragment pewnej książki sprzed miesiąca) pewnego Włocha, męczennika II wojny światowej, który w lutym będzie beatyfikowany. Chociaż był prześladowany przez Niemców i Niemcy go zamęczyli w niemieckim obozie koncentracyjnym, to nie ma tam takich nazw. Natomiast co rusz pojawia się słowo "naziści" (co to za jedni?). Chyba wydawcy wiedzą, jakich słów nie używać?

Tytus @stopfalszerzom
3 stycznia 2018 09:08

Szkoda gadać co te Niemcy...

stopfalszerzom @Tytus 3 stycznia 2018 09:08
3 stycznia 2018 09:29

Nie szkoda bo oni ustalają warunki gry w naszej okolicy Europy. I ustalili, że albo my albo oni... I jeszcze ustalili (nie pierwszy raz z resztą w 1000letniej historii) że prawda to mowa nienawiści.

Caine @stopfalszerzom
3 stycznia 2018 14:42

A mi jej nie szkoda, zwłaszcza jeżeli jest z AfD.

stopfalszerzom @Caine 3 stycznia 2018 14:42
3 stycznia 2018 15:40

Znaczy że jak Kalemu ktoś ukraść krowę to źle, a jak Kali ukraść krowe to dobrze?

Tytus @Tytus 3 stycznia 2018 09:08
3 stycznia 2018 20:19